Apmokėjimas

  1. Parduotoje svetainėje pateiktos kainos yra bruto kainos ir nėra informacijos apie pristatymo išlaidas ir kitas išlaidas, kurias Klientas turės prisiimti dėl Pardavimo sutarties, apie kurį Klientas bus informuoti, kai pasirenkamas pristatymo ir užsakymo pateikimo būdas.
  2. Klientas gali pasirinkti tokius užsakytų prekių apmokėjimo būdus:

a) per banko pavedimą per elektroninę mokėjimo sistemą – „Paysera“, vykdančią operacinę veiklą: http://www.paysera.lt

b) per banko pavedimą per elektroninę mokėjimo sistemą – „PayPal“, vykdančią operacinę veiklą: http://www.paypal.com (periodinė galimybė).

 

  1. Savininkas visuomet informuoja Klientą apie Parduotuvės tinklalapį apie terminą, per kurį jis privalo sumokėti už užsakymą sumą, sudarytą iš sudarytos pardavimo sutarties.
  2. Jei Klientas nevykdo mokėjimo per 5 dalyje nurodytą laikotarpį; 3, Savininkas paskiria Klientą papildomam mokėjimo terminui ir informuoja apie tai Klientą Nuolatinėje saugykloje. Informacija apie papildomą mokėjimo terminą taip pat apima informaciją, kad pasibaigus šiam terminui, savininkas atsisakys pardavimo sutarties. Tuo atveju, kai antrojo mokėjimo termino galiojimo laikas baigiasi neefektyviai, Savininkas išsiunčia Klientui Nuolatinio saugojimo vežėją deklaraciją apie sutarties atsisakymą pagal 2 str. Civilinio kodekso 491 straipsnis.